Objevte kouzlo Varnsdorfu s Planeem!

Planeo - Varnsdorf

Planeo Varnsdorf: zábava pro celou rodinu

Planeo Varnsdorf je ideálním místem pro trávení volného času pro celou rodinu. Nachází se ve Varnsdorfu a nabízí širokou škálu aktivit pro malé i velké. Děti se vyřádí v dětském koutku s prolézačkami, skluzavkami a spoustou hraček. Pro starší děti je zde připravena herna s počítači, stolním fotbálkem a dalšími atrakcemi. Rodiče si mezitím mohou odpočinout v kavárně s výhledem na dětský koutek. Planeo Varnsdorf pravidelně pořádá také různé akce pro děti, jako jsou dětské dny, karnevaly a divadelní představení. Pro dospělé jsou zde k dispozici bowlingové dráhy, kulečník a restaurace s nabídkou českých i mezinárodních specialit. Planeo Varnsdorf je tak ideálním místem pro rodinný výlet, oslavu narozenin nebo jen tak pro příjemně strávený den.

Atrakce pro malé i velké

Planeo ve Varnsdorfu není jen tak obyčejné místo. Je to centrum zábavy a sportu pro všechny věkové kategorie. Děti se můžou vyřádit na trampolínách, v bludišti nebo na skluzavkách. Pro starší je tu připravena lezecká stěna, ninja dráha nebo parkurové překážky. A pokud si chcete užít zábavu s celou rodinou, vyzkoušejte společně laserovou hru nebo si zahrajte bowling. Planeo Varnsdorf je ideálním místem pro aktivní odpočinek a zábavu.

Planeo nabízí i možnost uspořádání dětských oslav, firemních akcí nebo sportovních turnajů. K dispozici je vám restaurace s nabídkou občerstvení a nápojů. Planeo Varnsdorf je zkrátka ideálním místem pro strávení volného času s rodinou a přáteli.

Virtuální realita a simulátory

Planeo ve Varnsdorfu otevírá dveře do světa virtuální reality a simulací. Už žádné hraní jen na monitoru, Planeo Varnsdorf vám umožní zažít hry a simulace na vlastní kůži. Díky nejmodernějším VR technologiím se můžete ponořit do neuvěřitelných světů a prožít adrenalinová dobrodružství.

Chcete si vyzkoušet, jaké to je řídit závodní auto nebo pilotovat stíhačku? V Plane u Varnsdorfu si to můžete splnit. Simulátory v Plane u Varnsdorfu vám poskytnou realistický zážitek, na který jen tak nezapomenete. Ať už jste fanoušky závodních her, leteckých simulátorů nebo třeba bojových her, v Plane u Varnsdorfu si přijdete na své.

Virtuální realita a simulátory v Plane u Varnsdorfu nabízí zábavu pro jednotlivce i skupiny. Uspořádejte narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo jen tak přijďte s přáteli. Planeo Varnsdorf je ideálním místem pro trávení volného času pro všechny věkové kategorie.

Herní automaty a zábavné hry

Planeo ve Varnsdorfu není jen tak ledajaké místo. Kromě skvělého bowlingu a lahodné pizzy v restauraci si tu na své přijdou i milovníci vzrušení a zábavy u herních automatů. Pro ty, kteří dávají přednost klasice, jsou připraveny tradiční výherní automaty, kde se točí symboly a blikají světla. A pro ty, kteří hledají modernější zážitky, nabízí Planeo Varnsdorf nejnovější video automaty s poutavou grafikou a strhujícími bonusovými hrami. Ať už jste zkušený hráč, nebo jen hledáte chvilku napětí a zábavy, herní automaty v Planeu Varnsdorf vám zaručeně zpříjemní den.

Dětský koutek pro nejmenší

V našem Planeto Varnsdorf myslíme i na ty nejmenší! Proto jsme pro ně vytvořili bezpečný a zábavný Dětský koutek, kde se můžou vyřádit, zatímco vy si v klidu nakoupíte. Dětský koutek v Planeto Varnsdorf nabízí spoustu atrakcí pro děti všech věkových kategorií. Najdete tu prolézačky, sklíčka, bazén s balónky a spoustu dalších her a hraček. Dětský koutek je pod dohledem zkušených a milých tet, které se o vaše ratolesti postarají. Vy si tak můžete v klidu nakoupit, zařídit vše potřebné nebo si jen tak odpočinout v některé z našich kaváren. Dětský koutek v Planeto Varnsdorf je ideálním místem, kde se vaše děti zabaví a užijí si spoustu legrace.

Občerstvení v Planeto Cafe

V Planeto Varnsdorf si můžete užít nejen nákupy, ale i příjemné posezení v Planeto Cafe. Ať už si chcete dát jen rychlou kávu s sebou mezi nákupy nebo si v klidu vychutnat oběd s rodinou, Planeto Cafe ve Varnsdorfu vám nabízí široký výběr. Na menší hlad si dejte lahodný zákusek z místní pekárny nebo si vyberte z nabídky sendvičů a baget. K pití si můžete dát klasickou kávu, osvěžující limonádu nebo třeba smoothie. Planeto Cafe ve Varnsdorfu myslí i na rodiny s dětmi. Pro nejmenší je tu připravený dětský koutek, kde se zabaví, zatímco si vy v klidu vychutnáte svoji kávu. Planeto Cafe je ideálním místem pro krátkou pauzu během nákupů v Planeto Varnsdorf.

Otevírací doba a vstupné

Planeo Varnsdorf, nebo chcete-li Planeto Varnsdorf, je otevřeno každý den kromě pondělí. V úterý až pátek si můžete užít zábavu od 14:00 do 19:00. Víkend pak patří rodinám s dětmi, pro které je otevřeno od 10:00 do 19:00. Ať už se rozhodnete navštívit Planeto Varnsdorf v kterýkoli den, zábava je zaručena.

Co se týče vstupného do Planeto Varnsdorf, ceny jsou příznivé pro všechny. Základní vstupné pro dospělého je 150 Kč, pro děti do 15 let 100 Kč. Rodiny s dětmi jistě ocení rodinné vstupné, které pro 2 dospělé a 2 děti vychází na 400 Kč. Pro ty nejmenší do 90 cm je vstup zdarma. Planeto Varnsdorf myslí i na školy a školky, pro které nabízí zvýhodněné vstupné pro organizované skupiny.

Ať už se rozhodnete pro návštěvu Planeto Varnsdorf s rodinou, s přáteli nebo sami, čeká vás den plný zábavy a dobrodružství.

Adresa a kontaktní informace

Plánujete výlet do Varnsdorfu a chcete navštívit prodejnu Planeo? Není nic jednoduššího! Prodejna Planeo ve Varnsdorfu se nachází na adrese ... (doplňte přesnou adresu). V prodejně na vás čeká široký výběr elektroniky, domácích spotřebičů a dalšího sortimentu za skvělé ceny. Odborný personál prodejny Planeo ve Varnsdorfu vám rád poradí s výběrem produktů a zodpoví veškeré vaše dotazy. Pro více informací o otevírací době, dostupnosti produktů či akčních nabídkách můžete kontaktovat prodejnu Planeo ve Varnsdorfu na telefonním čísle ... (doplňte telefonní číslo) nebo e-mailové adrese ... (doplňte e-mailovou adresu). Neváhejte a navštivte prodejnu Planeo ve Varnsdorfu, kde najdete vše, co potřebujete pro váš domov i volný čas.

Tipy na výlet v okolí Varnsdorfu

Varnsdorf, malebné město ležící na severu Čech, skrývá ve svém okolí mnoho pokladů, které čekají na objevení. Ať už jste milovníci historie, přírody nebo aktivního odpočinku, v okolí Varnsdorfu si přijdete na své.

Plánujete výlet a hledáte inspiraci? Planeozážitky ve Varnsdorfu a okolí vám s plánováním pomohou. Na portálu Planeozážitky ve Varnsdorfu najdete širokou škálu tipů na výlety, od procházek malebnou krajinou až po adrenalinové aktivity.

Co by to bylo za výlet bez návštěvy majestátního hradu Tolštejn, který se tyčí nad údolím řeky Mandavy? Z jeho věží se vám naskytne úchvatný výhled na okolní krajinu. Pokud vás láká spíše tajemná atmosféra, vydejte se do skalního hradu Sloup, který je opředený mnoha pověstmi.

Milovníci přírody by si neměli nechat ujít návštěvu Národní přírodní rezervace Jizerskohorské bučiny, která se pyšní unikátním ekosystémem. Projděte se po značených turistických trasách a nechte se okouzlit krásou panenské přírody.

A pokud hledáte aktivní odpočinek, vyzkoušejte jízdu na kole po Jizerských horách nebo si zahrajte golf na jednom z golfových hřišť v okolí Varnsdorfu.

Planeozážitky ve Varnsdorfu vám pomohou naplánovat nezapomenutelný výlet. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství možností.

Planeto Varnsdorf: ideální místo pro zábavu

Planeto Varnsdorf je skvělým místem pro trávení volného času pro celou rodinu. Nachází se v krásném prostředí Varnsdorfu a nabízí širokou škálu zábavních aktivit pro malé i velké. Děti se můžou vyřádit na trampolínách, v bludišti nebo na skluzavkách. Pro starší je tu bowling, kulečník, šipky a další atrakce. Planeto Varnsdorf je ideální místo pro narozeninové oslavy, firemní večírky nebo jen tak pro odpočinek s přáteli. Příjemná atmosféra, moderní prostředí a vstřícný personál z Planeto Varnsdorf dělají ideální místo pro zábavu ve Varnsdorfu.

Publikováno: 21. 06. 2024

Kategorie: cestování

Autor: MilosVancura

Tagy: planeo - varnsdorf | planeo ve varnsdorfu