Invia 2023: Kam za sluncem i dobrodružstvím?

Invia 2023

Invia: Trendy cestování 2023

Cestovní kancelář Invia, přední online prodejce dovolených v České republice, zveřejnila trendy cestování pro rok 2023. Češi se po pandemii nevracejí ke starým zvyklostem a nadále preferují flexibilní dovolenou. Roste zájem o kratší pobyty, a to i mimo hlavní sezónu. Oblíbené jsou pobyty na míru, kdy si klienti sami sestavují itinerář a vybírají ubytování. Invia zaznamenala také nárůst poptávky po zážitkové turistice. Češi chtějí na dovolené aktivně poznávat, sportovat a ochutnávat místní speciality.

Mezi nejoblíbenější destinace pro rok 2023 patří Řecko, Chorvatsko, Itálie a Španělsko. Stále více Čechů ale objevuje i exotičtější destinace, jako jsou Maledivy, Zanzibar nebo Dubaj. Invia očekává, že zájem o tyto destinace bude i nadále růst.

Ceny dovolených v roce 2023 mírně vzrostly, a to především kvůli zdražování energií a pohonných hmot. I přesto si ale Češi na dovolené nechtějí nechat sáhnout a raději si připlatí za kvalitu a komfort.

Oblíbené destinace roku 2023

Rok 2023 se nese ve znamení cestování a objevování nových míst. Po dvou letech pandemie se lidé hrnou do světa a touží po nových zážitcích. Mezi nejoblíbenější destinace roku 2023 patří exotické ostrovy, historická města a destinace s bohatou kulturou.

Vlastnost Invia 2023
Počet destinací 180+
Typy zájezdů Poznávací, pobytové, eurovíkendy, lyžařské...

Milovníci slunce a pláží míří na Maledivy, Bali, Seychely a Mauricius. Tyto exotické ráje lákají na bílé písečné pláže, tyrkysové moře a luxusní resorty. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je ideální volbou Kostarika s deštnými pralesy, sopkami a bohatou faunou a flórou.

Evropa láká na historická města s bohatou kulturou. Řím, Paříž, Barcelona, Amsterdam a Praha patří mezi nejoblíbenější destinace. Návštěvníci obdivují památky, muzea, galerie a užívají si atmosféru těchto krásných měst. Pro milovníky hor a turistiky jsou ideální volbou Alpy, Dolomity a Pyreneje.

Cestovatelé se v roce 2023 nebojí ani exotičtějších destinací. Vietnam, Thajsko, Japonsko a Mexiko lákají na exotickou kulturu, lahodné jídlo a úchvatnou přírodu.

Exotické destinace s Invií

S cestovní kanceláří Invia se v roce 2023 podíváte do exotických destinací snů. Čekají na vás panenské pláže s bílým pískem, tyrkysově modré moře a exotická příroda. Užijte si dovolenou v Karibiku, prozkoumejte krásy Malediv nebo se vydejte za dobrodružstvím na Srí Lanku. Invia nabízí širokou škálu zájezdů do exotických destinací pro rok 2023, ať už cestujete sami, ve dvojici nebo s celou rodinou. Vyberte si z nabídky luxusních hotelů s all inclusive programem, útulných bungalovů na pláži nebo se vydejte na poznávací zájezd s místním průvodcem. Invia 2023 vám zaručí nezapomenutelnou dovolenou plnou exotiky a odpočinku.

invia 2023

Last minute zájezdy s Invií

S Invií si užijete nezapomenutelnou dovolenou i v roce 2023, a to i když se rozhodnete pro last minute zájezd. Invia nabízí širokou škálu last minute zájezdů do celého světa za bezkonkurenční ceny. Ať už toužíte po odpočinku na pláži, poznávání historických památek nebo adrenalinových zážitcích, s Invií si vyberete dovolenou snů. Díky přehlednému vyhledávání na webových stránkách Invia.cz snadno najdete zájezd, který splňuje vaše představy. Stačí zadat požadované kritéria, jako je destinace, termín, počet osob a typ ubytování, a Invia vám zobrazí relevantní nabídky. Vybírat můžete z široké nabídky hotelů, apartmánů a dalších typů ubytování, a to vždy za ty nejlepší ceny. S Invií máte jistotu, že vaše dovolená bude v těch nejlepších rukou. Invia spolupracuje pouze s ověřenými cestovními kancelářemi, takže se můžete spolehnout na kvalitu služeb. Navíc vám Invia poskytuje zákaznickou podporu po celou dobu vašeho pobytu v zahraničí. Neváhejte a zarezervujte si svůj last minute zájezd s Invií ještě dnes!

Tipy pro cestovatele s Invií

Cestování s invia 2023 a invia 2023 otevírá svět nových možností, ale vyžaduje i důkladnou přípravu. Před cestou se informujte o specifických potřebách vašeho cílového místa. Zjistěte si dostupnost bezbariérových zařízení, lékařské péče a dalších služeb. Nezapomeňte na cestovní pojištění, které pokryje i případné komplikace spojené s vaším zdravotním stavem. Sbalte si dostatek léků a zdravotnických pomůcek, a to i do příručního zavazadla. Udržujte je v originálních baleních s lékařskou zprávou. Komunikujte svá omezení a potřeby s personálem letiště, hotelu i turistických atrakcí. Nebojte se požádat o pomoc, ať už místní obyvatele nebo ostatní cestovatele. Pamatujte, že plánování a otevřená komunikace jsou klíčem k bezproblémovému a nezapomenutelnému zážitku.

Bezpečnostní doporučení

Vzhledem k probíhající pandemii COVID-19 a s ní souvisejícím omezením je důležité sledovat aktuální informace a nařízení vlády České republiky týkající se cestování a pořádání akcí. Doporučujeme vám pravidelně kontrolovat webové stránky Ministerstva zahraničních věcí ČR a Ministerstva zdravotnictví ČR, kde naleznete nejaktuálnější informace o podmínkách vstupu do země, případných karanténních opatřeních a dalších důležitých informacích.

invia 2023

Pro účast na konferenci INVIA 2023 doporučujeme zvážit uzavření cestovního pojištění, které zahrnuje i krytí v případě onemocnění COVID-19. Dále doporučujeme dodržovat základní hygienická pravidla, jako je časté mytí rukou, používání dezinfekce a nošení roušky v uzavřených prostorách. V případě jakýchkoli zdravotních potíží kontaktujte svého lékaře nebo volejte linku 112.

Pojištění na cesty s Invií

Plánujete dovolenou a přemýšlíte nad cestovním pojištěním? Invia, největší online prodejce zájezdů v Česku, nabízí ve spolupráci s pojišťovnami komplexní cestovní pojištění šité na míru vašim potřebám. Ať už se chystáte na hory, k moři nebo na eurovíkend do města, Invia má pro vás to pravé pojištění.

S Invií si můžete vybrat z několika balíčků cestovního pojištění, které se liší rozsahem krytí a cenou. Základní balíček kryje léčebné výlohy v zahraničí, úrazové pojištění a odpovědnost za škodu. Pro náročnější klienty je tu balíček Exclusive s nadstandardním krytím, který zahrnuje i pojištění storna zájezdu, zpoždění zavazadel nebo ztrátu dokladů.

Výhodou pojištění od Invie je jednoduché sjednání online během pár minut. Pojištění si můžete sjednat pohodlně z domova a nemusíte nikam chodit. Navíc získáte slevu na pojištění, pokud si ho sjednáte společně se zájezdem.

Nepodceňujte rizika a vycestujte v klidu s cestovním pojištěním od Invie. V případě nenadálých událostí se tak vyhnete vysokým výdajům a užijete si dovolenou bez starostí.

Invia: Recenze a zkušenosti

Invia je cestovní agentura, která působí na českém trhu již od roku 1998. Za tu dobu si vybudovala silnou pozici a stala se jednou z nejoblíbenějších voleb pro Čechy plánující dovolenou. V roce 2023 Invia nadále rozšiřuje svou nabídku zájezdů a služeb, aby uspokojila i ty nejnáročnější cestovatele. Klienti si chválí přehledný web a širokou škálu destinací, od klasických po exotické. Invia spolupracuje s renomovanými cestovními kancelářemi, což je zárukou kvality a spolehlivosti.

V recenzích a zkušenostech od cestovatelů za rok 2023 se často objevuje spokojenost s profesionálním přístupem a ochotou pomoci ze strany pracovníků Invie. Zákazníci oceňují možnost online rezervace i osobní návštěvy poboček, kde jim zkušení poradci pomohou s výběrem té pravé dovolené. Invia se snaží držet krok s dobou a nabízí i moderní způsoby platby a komunikace, včetně mobilní aplikace.

invia 2023

I přes pozitivní ohlasy se samozřejmě najdou i negativní recenze. Někteří klienti kritizují například vyšší ceny oproti konkurenci nebo složitější řešení změn v rezervaci. Je důležité si uvědomit, že spokojenost s cestovní agenturou je subjektivní a vždy záleží na individuálních preferencích a zkušenostech. Před výběrem dovolené je proto vhodné porovnat nabídky více agentur a přečíst si recenze od ostatních cestovatelů.

Slevy a akce na Invii

Invia, váš oblíbený online prodejce dovolených, si pro vás i letos připravil hromadu skvělých slev a akcí.

Ať už sníte o odpočinku na písečných plážích Chorvatska, dobrodružství v exotické Dominikánské republice nebo o poznávání historických památek Říma, s Invií si dovolenou snů můžete dopřát za bezkonkurenční ceny.

Vybírat můžete z široké nabídky first minute i last minute zájezdů do celého světa, a to od všech renomovaných cestovních kanceláří. Díky přehlednému vyhledávání na webových stránkách Invia.cz snadno najdete tu pravou dovolenou přesně podle vašich představ. Zadejte termín, destinaci, typ ubytování a další kritéria a nechte se inspirovat nabídkami šitými na míru vašim požadavkům. Ať už se rozhodnete pro rodinnou dovolenou s dětmi, romantický pobyt ve dvou nebo dobrodružnou cestu s přáteli, s Invií si užijete nezapomenutelnou dovolenou za skvělou cenu. Nenechte si ujít speciální akce a slevy, které pro vás Invia pravidelně připravuje a splňte si svůj cestovatelský sen.

Kontakt na Invii

Máte otázky ohledně veletrhu Invia 2023? Neváhejte se obrátit na tým Invia, který vám rád poskytne veškeré informace. Kontaktovat je můžete telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách.

Těšíme se na vaši účast na veletrhu Invia 2023!

Často kladené otázky

Kdy a kde se koná veletrh Invia 2023?

V současné době nemáme informace o konání veletrhu s názvem "Invia" v roce 2023. Je možné, že se tento veletrh nekoná, změnil název nebo se o něm informace teprve objeví.

Existuje veletrh s podobným zaměřením?

Ano, existuje mnoho veletrhů cestovního ruchu, které se konají po celém světě i v České republice. Mezi nejznámější patří Holiday World v Praze nebo GO a Regiontour v Brně.

Kde najdu více informací o veletrzích cestovního ruchu?

Informace o veletrzích cestovního ruchu najdete na webových stránkách, které se specializují na výstavy a veletrhy, jako jsou například PVA Expo Praha nebo Veletrhy Brno. Dále můžete sledovat webové stránky a sociální sítě cestovních kanceláří a agentur, které se veletrhů účastní.

invia 2023

Jak se mohu zaregistrovat na veletrh cestovního ruchu?

Registrace na veletrhy cestovního ruchu probíhá obvykle online prostřednictvím webových stránek daného veletrhu. Některé veletrhy umožňují i registraci na místě.

Mohu se veletrhu zúčastnit i jako běžný návštěvník?

Ano, většina veletrhů cestovního ruchu je přístupná i široké veřejnosti. Vstupenky si můžete zakoupit online nebo na místě.

Publikováno: 05. 07. 2024

Kategorie: cestování

Autor: MilosVancura

Tagy: invia 2023